Kolo Ego by AC WC závěsné, 6l, včetně upevnění, Reflex, bílá

6 hodnotící uživatelů
  
Kolo Ego by AC WC závěsné, 6l, včetně upevnění, Reflex, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
K13102900 / K13102900
EAN:
5906976511920
Záruka:
7
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Závěsné WC, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Související kategorie

Série koupelnové keramiky Kolo Ego vznikla pod taktovkou renomovaného italského designera Antonia Citteria, který se v současné době pohybuje hlavně na poli průmyslového designu. Série ego sází na elegantní bílé zpracování všech výrobků, jejichž forma je do značné míry redukovaná. Jednoduché zaoblené linie korespondující s ideou organického designu přináší na světlo světa střídmé, a přesto jedinečné kusy koupelnové keramiky, které dopřejí vaší koupelně jedinečný a silný charakter. Dejte na odiv světu svou jedinečnou osobnost se sérií Kolo Ego.

Závěsný klozet Kolo Ego v bílém barevném provedení je vyroben ze sanitární keramiky. Dostatek komfortu při používání poskytnou jeho rozměry 35 x 57 x 36 cm. Vizuální stejnorodost celého klozetu nikterak neruší jeho upevnění ke zdi, které je kompletně skryté. Klozet je standardně vybaven hlubokým splachováním a jeho povrch je ošetřen povrchovou úpravou Reflex Kolo. Tato ochranná povrchová vrstva dokonale vyhlazuje pórovitý keramický povrch, na kterém pak neulpívají nečistoty, vodní kámen a bakterie, což zvyšuje hygienický standard vaší koupelny a snižuje nároky na údržbu. Díky povrchové úpravě Reflex Kolo si výrobky zachovávají dlouhodobě nový vzhled a zdobí tak vaši koupelnu po mnoho let.

Balení obsahuje závěsný klozet a montážní sadu. Sedátko s poklopem nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 35 x 57 x 36 cm
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevná varianta: bílá
  • Povrchová úprava: Reflex Kolo

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje