Laufen Pro - kvalitní design pro každého

Jeden společný cíl a mnoho cest, jak k němu dojít. Pojďme se společně podívat, jak společnost Laufen využila diverzifikace výrobků série Pro při naplnění cíle přenesení kvalitního designu do všech koupelen.

Laufen Pro

Série koupelnové keramiky Laufen Pro reprezentuje myšlenku tzv. demokratického designu, podle které by měl být kvalitní design dostupný všem. Pod taktovkou designera Petera Wirze ze švýcarského designového studia Vetica tak vznikla série výrobků s vysokou užitnou a estetickou hodnotou, pro kterou je příznačný lehce industriální nádech.

Tato úspěšná série se během let rozrostla o specializované řady, které se od sebe lehce odlišují svou specializací, ale důsledně se drží prvotního konceptu stanoveného pro Laufen Pro a my se nyní na všechny tyto řady společně podíváme.


Laufen Pro A

Řada Laufen Pro A uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nadčasovost a citlivost celé koncepce je mimořádně patrná hlavně v možnosti začlenit výrobky do jakéhokoliv designového prostoru, kde budou díky nadčasovému zpracování plnit svou funkci po generace. Tato řada zaštiťuje hlavně sanitární keramiku v podobě umyvadel a skříněk pod umyvadla, které vás nadchnou svým vzhledem, praktickou využitelností a kvalitou zpracování.


Laufen Pro B

Řada Laufen Pro B disponuje všemi kvalitami konceptu Laufen Pro, a navíc se vyznačuje mimořádnou ekonomickou dostupností. Tato řada přináší hlavně umyvadlové mísy, pro které je příznačná inspirace v základním geometrickém tvaru kruhu. Tento spojující prvek je doplněn o charakteristický zvýšený okraj, jenž umyvadlům zaručí mimořádné užitné charakteristiky.


Laufen Pro S

Nejnovější přírůstek do rodiny produktů Laufen Pro nese přídomek S. Tato řada se po designové stránce identifikuje s posunutím od industriálního designu směrem k purismu. Subtilní tvary a přímé linie umyvadel a sanitární keramiky působí decentněji a přenesou vás do dimenze minimalizované krásy. Evoluce designu spolu se zachováním maximální praktičnosti a ekonomické přístupnosti, to jsou hlavní vlastnosti série Laufen Pro S.


Laufen Pro Liberty

Řada Laufen Pro Liberty přináší svou jedinečnou filozofii i do světa výrobků pro tělesně hendikepované. Optimalizované klozety a speciálně navržená umyvadla vám zjednoduší užívání koupelny na denní bázi a zajistí její mimořádnou estetickou kvalitu. Díky řadě Laufen Pro Liberty může být krásná i koupelna se specifickými požadavky na účel.

Další články

14.1.2021 Sloučení sítí výdejních míst Geis Point a DPD Pickup

Sloučení sítí výdejních míst Geis Point a DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup, které tak nově umožní zákazníkům vybírat z více než 1350 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále
15.12.2020 Novaservis - barevný koncept

Novaservis - barevný koncept

Společnost Novaservis rozšířila sérii Metalia 57 o barevný koncept. Jedná se o 6 barevných variant ve 4 typech baterií. Kombinace metalické perleťové barvy a individuální ruční výroby dodá Vašim bateriím trendy luxusní vzhled. Dále jsme rozšířili nabídku o kuchyňské baterie Ferro.
Čti dále
14.12.2020 Nová série nerezových dopňků do koupelny Sanela

Nová série nerezových dopňků do koupelny Sanela

Přinášíme vám nové koupelnové doplňky Sanela vyrobené z nerezové oceli ve dvou barevných variantách. Tyto vkusné doplňky se díky svému jemnému designu a masivnímu provedení hodí jak pro domácí použití, tak do veřejných prostor.
Čti dále