Laufen Pro - kvalitní design pro každého

Jeden společný cíl a mnoho cest, jak k němu dojít. Pojďme se společně podívat, jak společnost Laufen využila diverzifikace výrobků série Pro při naplnění cíle přenesení kvalitního designu do všech koupelen.

Laufen Pro

Série koupelnové keramiky Laufen Pro reprezentuje myšlenku tzv. demokratického designu, podle které by měl být kvalitní design dostupný všem. Pod taktovkou designera Petera Wirze ze švýcarského designového studia Vetica tak vznikla série výrobků s vysokou užitnou a estetickou hodnotou, pro kterou je příznačný lehce industriální nádech.

Tato úspěšná série se během let rozrostla o specializované řady, které se od sebe lehce odlišují svou specializací, ale důsledně se drží prvotního konceptu stanoveného pro Laufen Pro a my se nyní na všechny tyto řady společně podíváme.


Laufen Pro A

Řada Laufen Pro A uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nadčasovost a citlivost celé koncepce je mimořádně patrná hlavně v možnosti začlenit výrobky do jakéhokoliv designového prostoru, kde budou díky nadčasovému zpracování plnit svou funkci po generace. Tato řada zaštiťuje hlavně sanitární keramiku v podobě umyvadel a skříněk pod umyvadla, které vás nadchnou svým vzhledem, praktickou využitelností a kvalitou zpracování.


Laufen Pro B

Řada Laufen Pro B disponuje všemi kvalitami konceptu Laufen Pro, a navíc se vyznačuje mimořádnou ekonomickou dostupností. Tato řada přináší hlavně umyvadlové mísy, pro které je příznačná inspirace v základním geometrickém tvaru kruhu. Tento spojující prvek je doplněn o charakteristický zvýšený okraj, jenž umyvadlům zaručí mimořádné užitné charakteristiky.


Laufen Pro S

Nejnovější přírůstek do rodiny produktů Laufen Pro nese přídomek S. Tato řada se po designové stránce identifikuje s posunutím od industriálního designu směrem k purismu. Subtilní tvary a přímé linie umyvadel a sanitární keramiky působí decentněji a přenesou vás do dimenze minimalizované krásy. Evoluce designu spolu se zachováním maximální praktičnosti a ekonomické přístupnosti, to jsou hlavní vlastnosti série Laufen Pro S.


Laufen Pro Liberty

Řada Laufen Pro Liberty přináší svou jedinečnou filozofii i do světa výrobků pro tělesně hendikepované. Optimalizované klozety a speciálně navržená umyvadla vám zjednoduší užívání koupelny na denní bázi a zajistí její mimořádnou estetickou kvalitu. Díky řadě Laufen Pro Liberty může být krásná i koupelna se specifickými požadavky na účel.

Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále
29.6.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.
Čti dále