Ravak Clear umyvadlo, 80x38 cm, s otvorem pro baterii, bez přepadu, bílé

79% z 20 hodnocení
  
Ravak Clear umyvadlo, 80x38 cm, s otvorem pro baterii, bez přepadu, bílé

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

- 20%Ušetříte
858 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XJJ01180000 / XJJ01180000
EAN:
8592626014667
Záruka:
5
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Běžná cena: 4 290 Kč
Ušetříte: 858 Kč (20%)

3 432 Kč s DPH

Na výběr další 1 varianta 3 752 Kč
Umyvadlo bez přepadu, rozměry 80x38x12 cm, otvor pro baterii 3,5 cm, materiál litý mramor, povrch Gelcoat bílá, instalace na skříňku. Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Umyvadla série Ravak Clear vám poskytnou velké množství prostoru, které oceníte zejména při omývání rukou. Čistota designu korespondující s názvem série nese elegantní linie, které zjemňují přebytek pravých úhlů v koupelně. Maximalizace prostoru bylo dosaženo horizontální orientací umyvadla, jehož forma se redukovala na jednoduché a účelné tvary. Toto velkoformátové umyvadlo je určeno pro usazení na umyvadlovou skříňku téže série, která vám zajistí dostatek úložného prostoru pro odkládání všech věcí, které v koupelně potřebujete.

Umyvadlo Ravak Clear 800 bez přepadu je vyrobeno z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí a následně je odléván do forem. Tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Umyvadlo z litého mramoru je opatřeno bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta zajišťuje umyvadlu neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění umyvadla. Umyvadlo není vybaveno přepadem, proto je nutno jej kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou, která zabrání přetečení vody.

Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 80 x 38 x 12 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Otvor pro baterii: 3,5 cm

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje