Ravak Galaxy Pro Chrome čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro Chrome, 90x90 cm, R500, bílá

75% z 19 hodnocení
  
Ravak Galaxy Pro Chrome čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro Chrome, 90x90 cm, R500, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

- 20%Ušetříte
1 198 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XA247701010 / XA247701010
EAN:
8592626000059
Záruka:
5
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Běžná cena: 5 990 Kč
Ušetříte: 1 198 Kč (20%)

4 792 Kč s DPH

Na výběr další 1 varianta 4 392 Kč
Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru, rozměry 90x90 cm, průměr sifonu 9 cm, bílá povrchová úprava Gelcoat. Sifon a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Sprchové vaničky série Ravak Elipso Pro Chrome jsou hravé a vizuálně zajímavé. Díky přímým liniím a oblým tvarům vnitřního prostoru působí vanička jako promyšlený a harmonický celek. Tyto vaničky se díky velkému množství rozměrů a provedení hodí takřka do všech koupelen. Ačkoliv byly tyto vaničky vytvořeny pro designové doplnění koupelnového konceptu Chrome, je možné je lehce kombinovat i s jinými sprchovými kouty společnosti Ravak.

Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak Galaxy Elipso Pro Chrome je vyrobena z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí je odléván do forem, tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Vanička z litého mramoru je opatřena bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta vaničce zajišťuje neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vaničky.

Vanička Elipso Pro Chrome je součástí konceptu Chrome, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vaničku kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěna, sprchový kout, umyvadlo, odtokový žlab, sedátko, koupací vana, baterie, WC či koupelnové doplňky a nábytek).

Vaničku je možno zapustit do podlahy pro bezbariérové řešení, případně instalovat na nožičky a obezdít nebo doplnit krycím panelem.

Sifon, krycí panel a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vastnosti:

  • Rozměry: 90 x 90 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Průměr sifonu: 9 cm
  • Hloubka vaničky: 1,5 cm
  • Montážní výška: 3 cm

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje