Ravak Galaxy Pro Chrome čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro Chrome, 90x90 cm, R500, bílá

19 hodnotící uživatelů
  
Ravak Galaxy Pro Chrome čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro Chrome, 90x90 cm, R500, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

- 34%Ušetříte
2 173 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XA247701010 / XA247701010
EAN:
8592626000059
Záruka:
5
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Běžná cena: 6 390 Kč
Ušetříte: 2 173 Kč (34%)

4 217 Kč s DPH

Na výběr další 1 varianta 3 887 Kč
Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru, rozměry 90x90 cm, průměr sifonu 9 cm, bílá povrchová úprava Gelcoat. Sifon a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Sprchové vaničky série Ravak Elipso Pro Chrome jsou hravé a vizuálně zajímavé. Díky přímým liniím a oblým tvarům vnitřního prostoru působí vanička jako promyšlený a harmonický celek. Tyto vaničky se díky velkému množství rozměrů a provedení hodí takřka do všech koupelen. Ačkoliv byly tyto vaničky vytvořeny pro designové doplnění koupelnového konceptu Chrome, je možné je lehce kombinovat i s jinými sprchovými kouty společnosti Ravak.

Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak Galaxy Elipso Pro Chrome je vyrobena z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí je odléván do forem, tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Vanička z litého mramoru je opatřena bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta vaničce zajišťuje neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vaničky.

Vanička Elipso Pro Chrome je součástí konceptu Chrome, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vaničku kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěna, sprchový kout, umyvadlo, odtokový žlab, sedátko, koupací vana, baterie, WC či koupelnové doplňky a nábytek).

Vaničku je možno zapustit do podlahy pro bezbariérové řešení, případně instalovat na nožičky a obezdít nebo doplnit krycím panelem.

Sifon, krycí panel a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vastnosti:

  • Rozměry: 90 x 90 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Průměr sifonu: 9 cm
  • Hloubka vaničky: 1,5 cm
  • Montážní výška: 3 cm

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje