Ravak Rosa 95 asymetrická vana 150x95 cm, levá, bílá

76% z 17 hodnocení
  
Ravak Rosa 95 asymetrická vana 150x95 cm, levá, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
1 558 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
C551000000 / C551000000
EAN:
8595096881418
Záruka:
10
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní
doprava zdarma

Běžná cena: 7 790 Kč
Ušetříte: 1 558 Kč (20%)

6 232 Kč s DPH

Asymetrická akrylátová vana v levém provedení s bílou povrchovou úpravou o rozměrech 150x95x44 cm. Vana je vyztužena sklolaminátem. Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Série asymetrických van Ravak Rosa 95 přináší spoustu prostoru v malém těle. Vzhledem ke svým kompaktním rozměrům se tyto vany vejdou i do středně velkých koupelen a díky asymetrickému uložení poskytnou dostatek prostoru při koupání. Úzké bočnice, dostatek odkládacího prostoru a praktické vylisované sedátko učiní z těchto van ideálního společníka, i když si potřebujete dát jen rychlou sprchu.

Asymetrická vana Ravak Rosa 95 v levém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.

K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou VSK2 nebo CVSK1.

Vana Rosa 95 je součástí konceptu Rosa, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem a mistrně pracuje s prostorem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěny, umyvadla, koupelnový nábytek nebo baterie).

Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 150 x 95 x 44 cm
  • Objem: 175 l
  • Materiál: lítý akrylát
  • Barva: bílá

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje