i UPOZORNĚNÍ:  Vážení zákazníci, z důvodu extrémního počtu balíků, které je v těchto dnech třeba odbavit se může doručení o 1-2 dny zpozdit. Děláme vše co je v našich silách, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

RAVAK, série RosaChytré řešení pro každou koupelnu

Hledáte pro svou koupelnu něco praktického, co vydrží, nezačne vás časem obtěžovat a dostane z prostoru koupelny maximum? Zvolte koncept Rosa založený na asymetrické vaně. Koncept Rosa patří k nejoblíbenějším a také nejkopírovanějším na našem trhu - zvolte si originál, zvolte si koncept Rosa od značky RAVAK.


Dokonale promyšlený

Všechny výrobky z konceptu Rosa jsme vyvinuli podle detailních znalostí konkrétních požadavků našich zákazníků. Jednotlivé součásti konceptu na sebe designově i funkčně navazují, šetří tak místo v koupelně a vám umožňují dokonalé využití prostoru.

Grohe kvalita


Do každého prostoru

Koncept Rosa zahrnuje hned tři modely van, které se liší zejména velikostí, ale i designem. Od nejmenší vany Rosa 95 široké pouhých 95 cm až po pohodlnou 170 cm dlouhou a 105 cm širokou vanu Rosa II. Ke každé z van patří přesně tvarovaná zástěna a série dalších navazujících výrobků.

Grohe udžitelnost


Bohatý výběr

Asymetrickou vanou koncept Rosa rozhodně nekončí. Naopak, představuje ucelenou nabídku promyšlenou do nejmenšího detailu. Vybrat si tak můžete i zástěnu, umyvadla v několika variantách, koupelnový nábytek nebo i vodovodní baterie.

   

ShopRoku 2020

Dárek ZDARMA

Geberit Aquaclean druhé do rodiny ZDARMA

Doživotní záruka na vany Ravak

Vodovodní baterie Roca