i UPOZORNĚNÍ: Vstup na pobočku je možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Ravak Rosa II skřnka pod umyvadlo SD, 60x49x47 cm, korpus bílá, dvířka bílá lesk

100% z 1 hodnocení
  
Ravak Rosa II skřnka pod umyvadlo SD, 60x49x47 cm, korpus bílá, dvířka bílá lesk

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
1 338 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
X000000924 / X000000924
EAN:
8592626030728
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Závěsná skříňka pod umyvadlo, rozměry 60x49x47 cm, materiál impregnovaná deska MFPB a MDF, povrchová úprava korpusu bílá, povrchová úprava dvířek bílá lesk, dvě zásuvky, výřez pro umyvadlo. Skříňka je určena pro kombinaci s umyvadlem Ravak Rosa II, které není součástí dodávky a je nutno jej dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v příslušenství.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

6 690 Kč

5 352 Kč s DPH

Na výběr další 1 varianta 5 352 Kč

Popis produktu

Ravak koncept Rosa II:

Univerzální přímočaré tvary koupelnového vybavení a nábytku série Ravak Rosa II jsou zjemňovány oblými křivkami. Svěží vzhled výrobků působí vyrovnaně a hodí se do koupelen všech stylů. Vizuálně zajímavé detaily v podobě nejrůznějších prolisů v sobě ukrývají možnost bezpočtu praktických využití, čímž činí z výrobků této série vhodné pomocníky do všech hojně využívaných koupelen.

Závěsná skříňka pod umyvadlo Ravak Rosa II je vyrobena z vysoce odolného, hloubkově impregnovaného materiálu. Její povrch je dle provedení jednobarevný případně dvoubarevný. Skříňka pod umyvadlo poskytne díky svým rozměrům 60 x 49 x 47 cm dostatek prostoru, který je pro snazší organizaci rozdělen dvěma zásuvkami.

Skříňka pod umyvadlo Rosa II je součástí konceptu Rosa, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěny, vany, umyvadla, koupelnový nábytek nebo baterie).

Skříňka je dodávána ve smontovaném stavu a instaluje se na zeď pod umyvadlo Ravak Rosa II.

Technické údaje:

  • Materiál: MFPB a MDF
  • Barevné provedení korpusu: bílá
  • Barevné provedení dvířek: bílá lesk
  • Vybavení: 2 zásuvky
  • Montáž: dodáváno ve smontovaném stavu

Umyvadlo není standardní součástí dodávky a je nutno jej dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Rosa II skřnka pod umyvadlo SD, 60x49x47 cm, korpus bílá, dvířka bílá lesk ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:23 kg

Dokumenty