Ravak Moon umyvadlo Moon 1C, 40x40 cm, bez otvoru pro baterii, bez přepadu, bílé

0 hodnocení
  
Ravak Moon umyvadlo Moon 1C, 40x40 cm, bez otvoru pro baterii, bez přepadu, bílé

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

- 20%Ušetříte
738 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XJN01300001 / XJN01300001
EAN:
8595096883535
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Umyvadlo bez přepadu, rozměry 40x35,5x12 cm, bez otvoru pro baterii, materiál litý mramor, povrch Gelcoat bílá, instalace na desku. Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací
3 690 Kč

2 952 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Série umyvadel na desku Ravak Moon vznikla z inspirace základním geometrickým tvarem kruhu a jeho obměnami. Koupelny plné pravých úhlů si zaslouží zjemnit svůj charakter, k čemuž ideálně poslouží právě série umyvadel Moon. V této sérii se vyskytují umyvadla, která si své místo najdou, takřka v každé koupelně. Ať už hledíte absolutní jednoduchost, chcete prostorné umyvadlo, případně od umyvadla žádáte praktickou odkládací plochu, mezi umyvadly Moon si vyberete. Třešničkou na dortu je nepravidelné kruhové umyvadlo, které neztrácí na praktičnosti, ačkoliv nese podobu uměleckého artefaktu.

Umyvadlo na desku Moon 1C bez přepadu a bez otvoru pro baterii je vyrobeno z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí a následně je odléván do forem. Tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Umyvadlo z litého mramoru je opatřeno bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta zajišťuje umyvadlu neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění umyvadla.

Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 40 x 35,5 x 12 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Otvor pro baterii: ne

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Moon umyvadlo Moon 1C, 40x40 cm, bez otvoru pro baterii, bez přepadu, bílé ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!