Výprodej - Ravak Matrix sprchové dveře MSD2, 107,5-111,5x195 cm, pravá, bílá, dekor transparent

skladem výprodej
100% z 1 hodnocení
  
Výprodej - Ravak Matrix sprchové dveře MSD2, 107,5-111,5x195 cm, pravá, bílá, dekor transparent

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
0WPD0100Z1 / 0WPD0100Z1
EAN:
MK00001243
Záruka:
60
Dostupnost:

Dvoudílné posuvné sprchové dveře do niky, pravá varianta, rozměry 107,5-111,5x195 cm, šíře vstupu 46,4 cm, kolečkové posuvy s nerezovými ložisky, výplň bezpečnostní sklo Transparent o síle 6/8 mm, povrchová úprava skla RavakAnticalc, rám tvoří legovaný hliník s bílou povrchovou úpravou práškovým lakováním, madla a spojovací prvky s povrchem lesklý chrom.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o nové nepoužité zboží, které bylo vybaleno z původního obalu a je k dispozici za bezkonkurenční cenu. Výprodejová cena se vztahuje pouze na 1 kus výrobku.

  Více informací

8 954 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Sprchové dveře do niky Ravak Matrix představují to nejelegantnější řešení sprchovacího prostoru, které v současné době společnost Ravak nabízí. Jejich jedinečný a sebejistý design vyznačující se plochými liniemi reprezentuje eleganci a bezprostřednost. Jednoduché dveře do niky tvořené dvěma segmenty, jedním pohyblivým a jedním statickým se dodávají ve třech variantách, které od sebe odlišuje vzhled robustního kování, a to povrchová úprava bílým práškovým lakováním nebo povrchová úprava saténový a lesklý hliník. Výplň je k dispozici v podobě transparentního skla. O bezporuchový a tichý chod posuvných dveří se postarají kolečkové pojezdy s kolečky o průměru 2 cm. Kolečka jsou vybavena bezúdržbovými nerezovými ložisky. Jednoduchý nadčasový design dveří v kombinaci s variabilním barevným provedením kování činí z dveří Ravak Matrix ideální řešení sprchovacího prostoru pro vaši koupelnu.

Dvoudílné sprchové dveře do niky Ravak Matrix MSD2 jsou tvořeny jedním statickým a jedním pohyblivým dílem, který slouží jako posuvné dveře. Díky rozměrům 107,5 - 111,5 x 195 cm a šíři vstupu 46,4 cm poskytují dveře dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 6/8 mm. Sklo je opatřeno povrchovou úpravou Ravak AntiCalc. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Ravak AntiCalc dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchové dveře jsou určeny pro instalaci do niky tedy vyzděného prostoru se třemi stěnami, který je dveřmi uzavřen. Montáž je možno provést přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí.

Vlastnosti:

  • Provedení: pravé
  • Rozměr: 107,5 - 111,5 x 195 cm
  • Vstup: 46,4 cm
  • Materiál rámu: silnostěnný hliník
  • Povrchová úprava rámu: práškové lakování bílé
  • Povrchová úprava madel a spojovacích prvků: lesklý hliník
  • Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm v posuvné části / 8 mm v pevné části
  • Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej - Ravak Matrix sprchové dveře MSD2, 107,5-111,5x195 cm, pravá, bílá, dekor transparent ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!