i UPOZORNĚNÍ: Vstup na pobočku je možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Výprodej vzorku - Sapho BLOK 1 kamenné umyvadlo průměr 40 cm, leštěná strata

skladem výprodej
0 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Sapho BLOK 1 kamenné umyvadlo průměr 40 cm, leštěná strata

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 35%Ušetříte
2 447 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
2401-03 / 240103
Záruka:
12
Dostupnost:

Kamenné umyvadlo Sapho BLOK 1, průměr 40 cm, materiál leštěná strata, barva hnědá. Odpadová souprava není standardní součástí dodávky a je nutno ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ. Zboží je bez vady, bylo vybaleno z originálního obalu a vystaveno ve vzorkovně.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

6 990 Kč

4 543 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Kamenné umyvadlo, kulaté, bez přepadu

  • Upozornění: Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
  • materiál: leštěný béžový travertin
  • není určeno pro venkovní použití
  • dodáváno bez výpusti
  • instalace: na desku

Tip: Doporučujeme použít podložku mezi umyvadlo a desku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění.
Podložkou pak prochází výpusť. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpusť s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Podložka i doporučené výpusti viz příslušenství.

Kamenná umyvadla jsou novým trendem v použití přírodních materiálů při zařizování koupelen. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňují nároky moderního bydlení. Jedinečná textura přírodního kamene umyvadel BLOK dodá interiéru potřebnou originalitu. Design výrobků navíc umožňuje kombinaci různých stylů. 

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej vzorku - Sapho BLOK 1 kamenné umyvadlo průměr 40 cm, leštěná strata ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!