Ravak Galaxy Pro čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro, 100x100 cm, R500, bílá

0 hodnocení
  
Ravak Galaxy Pro čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro, 100x100 cm, R500, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 15%Ušetříte
1 138 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XA23AA01010 / XA23AA01010
EAN:
8595096851411
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru, rozměry 100x100 cm, průměr sifonu 9 cm, bílá povrchová úprava Gelcoat. Sifon a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

7 590 Kč

6 452 Kč s DPH

Na výběr další 2 varianty 4 072 až 4 241 Kč

Související kategorie

Popis produktu

Bezpečí a čistota, tato dvě slova dokonale vystihují sérii sprchových vaniček Ravak Elipso Pro. Čistý a utilitární design těchto vaniček s hloubkou jen 1,5 cm dá vyniknou jedinečnosti sprchového koutu. Protiskluzová úprava dna vaničky eliminuje riziko uklouznutí během sprchování. Vysoce kvalitní materiál, ze kterého jsou vaničky vyrobeny, vám zajistí dlouhou životnost a krásné vzezření vaničky po dlouhá léta.

Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak Galaxy Elipso Pro je vyrobena z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí je odléván do forem, tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Vanička z litého mramoru je opatřena bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta vaničce zajišťuje neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vaničky.

Vaničku je možno zapustit do podlahy pro bezbariérové řešení, případně instalovat na nožičky a obezdít nebo doplnit krycím panelem.

Sifon, krycí panel a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vastnosti:

  • Rozměry: 100 x 100 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Průměr sifonu: 9 cm
  • Hloubka vaničky: 1,5 cm
  • Montážní výška: 3 cm

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Galaxy Pro čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro, 100x100 cm, R500, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:42,3 kg

Dokumenty