Ravak Galaxy Pro čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro, 90x90 cm, R500, bílá

12 hodnotící uživatelů
  
Ravak Galaxy Pro čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso Pro, 90x90 cm, R500, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

- 34%Ušetříte
2 173 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XA237701010 / XA237701010
EAN:
8595096851404
Záruka:
5
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Běžná cena: 6 390 Kč
Ušetříte: 2 173 Kč (34%)

4 217 Kč s DPH

Na výběr další 2 varianty 3 887 až 5 207 Kč
Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru, rozměry 90x90 cm, průměr sifonu 9 cm, bílá povrchová úprava Gelcoat. Sifon a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Bezpečí a čistota, tato dvě slova dokonale vystihují sérii sprchových vaniček Ravak Elipso Pro. Čistý a utilitární design těchto vaniček s hloubkou jen 1,5 cm dá vyniknou jedinečnosti sprchového koutu. Protiskluzová úprava dna vaničky eliminuje riziko uklouznutí během sprchování. Vysoce kvalitní materiál, ze kterého jsou vaničky vyrobeny, vám zajistí dlouhou životnost a krásné vzezření vaničky po dlouhá léta.

Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak Galaxy Elipso Pro je vyrobena z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí je odléván do forem, tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Vanička z litého mramoru je opatřena bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta vaničce zajišťuje neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vaničky.

Vaničku je možno zapustit do podlahy pro bezbariérové řešení, případně instalovat na nožičky a obezdít nebo doplnit krycím panelem.

Sifon, krycí panel a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vastnosti:

  • Rozměry: 90 x 90 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Průměr sifonu: 9 cm
  • Hloubka vaničky: 1,5 cm
  • Montážní výška: 3 cm

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje