i Karanténa: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Ravak Rosa umyvadlo Rosa II, 60x49 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, bílé

0 hodnocení
  
Ravak Rosa umyvadlo Rosa II, 60x49 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, bílé

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
1 018 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XJ201160000 / XJ201160000
EAN:
8592626029760
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Nástěnné umyvadlo s přepadem, rozměry 60x49x15 cm, otvor pro baterii 3,5 cm, materiál litý mramor, povrch Gelcoat bílá, instalace na stěnu. Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

5 090 Kč

4 072 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Umyvadla série Rosa vynikají svými příjemnými oblými tvary a zároveň poskytují dostatek prostoru pro omývání. Součástí umyvadel Rosa jsou na prostor bohaté odkládací plochy, které vám poslouží pro odložení všech nezbytností, které v koupelně potřebujete. Tato umyvadla se díky velkému množství rozměrů a provedení hodí takřka do všech koupelen. Umyvadla lze doplnit skříňkou ze stejné série, díky které dostanete mnoho úložného prostoru.

Nástěnné umyvadlo Ravak Rosa II s přepadem je vyrobeno z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí a následně je odléván do forem. Tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Umyvadlo z litého mramoru je opatřeno bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta zajišťuje umyvadlu neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění umyvadla.

Umyvadlo Rosa II je součástí konceptu Rosa, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem a mistrně pracuje s prostorem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. koupací vany, zástěny, koupelnový nábytek nebo baterie).

Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 60 x 49 x 15 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Otvor pro baterii: 3,5 cm

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Rosa umyvadlo Rosa II, 60x49 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, bílé ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!