Dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 15. 7. – 19. 7. 2024 je z technických důvodů zavřeno naše výdejní místo v Českých Budějovicích. Více info ZDE.

Ravak 10° rohové umyvadlo, 55x48,5 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, pravé, bílé

50% z 3 hodnocení
  
Ravak 10° rohové umyvadlo, 55x48,5 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, pravé, bílé

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
XJIP1155000 / XJIP1155000
EAN:
8592626011277
Záruka:
60
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Nástěnná umyvadla, nebo v nabídce níže.

Související kategorie

Popis produktu

Umyvadla Ravak 10° jsou syntézou klasických tvarů a moderního designu. Moderní nadčasový a svěží vzhled s vysokou mírou praktičnosti se postará o to, aby vaše koupelna nezestárla o jediný den. Když pootočíte klasické umyvadlo o 10° dostanete z něj více. Více prostoru pro umývání, protože uhlopříčka už není limit, více odkládacího prostoru, více originality. Tato řada nabízí originálně řešená rohová umyvadla pootočená o 10° a klasická závěsná umyvadla se skosením, které dává vzniknout dalším praktickým odkládacím plochám.

Nástěnné umyvadlo Ravak 10° v pravém provedení s přepadem je určeno pro instalaci do rohu. Litý mramor, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí je odléván do forem, tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Umyvadlo z litého mramoru je opatřeno bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta zajišťuje umyvadlu neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění umyvadla.

Umyvadlo 10° je součástí stejnojmenného konceptu 10°, který je originální, smysluplný a geniální ve své jednoduchosti. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. sprchové kouty, vaničky, odtokové žlaby, koupací vany, vanové zástěny, koupelnový nábytek, vodovodní baterie či koupelnové doplňky).

Pro navýšení úložné kapacity a odkládacích prostor doporučujeme umyvadlo kombinovat se skříňkou pod umyvadlo Ravak 10°, která nabízí neotřelý vzhled a skvěle se s umyvadlem doplňuje.

Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 55 x 48,5 x 15,5 cm
  • Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
  • Povrch: bílý Gelcoat
  • Otvor pro baterii: 3,5 cm
  • Typové provedení: pravé

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak 10° rohové umyvadlo, 55x48,5 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, pravé, bílé ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:15,6 kg
Materiál:litý mramor
Barva:bílá
Typ umyvadla:závěsné,rohové,do nábytku
Instalace:do nábytku,nástěnné
Otvor pro baterii:uprostřed
Přepad:s přepadem
Speciální vlastnosti:bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu
Šířka:55 cm
Hloubka:48,5 cm
Výška:15,5 cm

Dokumenty